Kdo jsme a jaké je naše poslání?

Vítejte na stránkách firmy Barmy Production! Jsme malá, ale výkonná firma, která se specializuje na kreativní řešení pro vaše webové stránky a sociální sítě. Naše služby zahrnují tvorbu unikátní grafiky na míru, která přesně odpovídá vašim potřebám a pomůže vám vyniknout v konkurenci.

Kromě toho se věnujeme také natáčení a focení pro různé účely, jako jsou například maturitní plesy, produkty, reklamní spoty a mnoho dalšího. Jsme tým dvou lidí, kteří mají společnou lásku k humoru a nadšení pro dělání grafiky a fotografií.

Naše firma byla založena v únoru 2023 a od té doby jsme se snažili nabízet ty nejlepší služby a nejvyšší kvalitu práce pro naše zákazníky. Jsme přesvědčeni, že každá práce, kterou děláme, by měla být zábavná a plná radosti, a to se snažíme odrážet v každém projektu, který přijímáme.

Jsme otevřeni novým výzvám a neustále se snažíme zlepšovat naše dovednosti a znalosti. Pokud tedy hledáte tým, který vám pomůže vytvořit nezapomenutelné zážitky a projekty, obraťte se na nás. Jsme tady pro vás!Petr Onesork (CEO)

Fotografování, natáčení videí

Petr Onesork je zakladatelem Barmy Prodcution. Je zodpovědný za natáčení videí a fotografování. Jeho oblíbeným natáčecím a fotografovacím zařízením je Sony A7s III. Jeho nejlepší kamarád, který ho vždy v práci dokonale doplňuje je gymbalová stabilizace od DJI.

Kontaktujte mě na E-Mail

© Barmy Production 2023
Všechna práva vyhrazena.

Petr Onesork
IČO: 17381860
Žežická 658/45, Ústí nad Labem 40007
Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku v Ústí nad Labem od 1.8.2022

Barmy Production